vrch33pp
 
 
 
 

MEDIKHELP - Sportovní a rekondiční masáže:

linka
MEDIKHELP - Sportovní a rekondiční masáže:

MEDIKHELP - Sportovní a rekondiční masáže:

MEDIKHELP - Sportovní a rekondiční masáže:

MEDIKHELP - Sportovní a rekondiční masáže:

Ceník masáží:
     
Masáž délka cena
Medová masáž 60 min 550
     
Sportovní a rekondiční masáž
     
Záda a šíje 30 min 350,-
Ruce 30 min 350,-
Nohy 40 min 400,-
Celková masáž 120 min 750,-
Záda, nohy, ruce 60 min 450,-
Lymfatická masáž 120 min 550,-
     

                
 
ctverec Provádíme masáže na základě mezinárodní akreditace ID:2014-26364-45840. kód profesní akreditace: 69-307-M

ctverec Semináře s mezinárodní akreditací:
ctverec Masáže
 • sportovní a rekondiční
 • psychologie a komunikace s klientem
 • medová
 • Hot Stones (lávové kameny) obličej, dekolt.
 • ruční lymfatická masáž, lymfoligie regenerace, prevence otoků a sportovních zranění
ctverec Masáž patří k nejstarším léčebným prostředkům v historii lidstva. Je to soustava masážních hmatů s regeneračním nebo preventivním účinkem. Ve svalech hnětení snižuje nebo naopak zvyšuje svalový tonus, zlepšuje svalovou výkonnost, snižuje bolest a zlepšuje funkci svalů. Masáž má celkový účinek na zlepšení průtoku krve, stav centrálního nervového systému a činnost srdce. Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí. Masáž je nejstarší formou terapie.

ctverec Sportovní masáž je vhodná pro amatérské i vrcholové sportovce. Slouží k osvěžení a k rychlejšímu odstranění únavy. Její další význam je především preventivní, přispívá k lepší regeneraci svalového aparátu, brání zkracování svalů a zvyšují jejich elasticitu. Masáž je rychlejší a více zaměřená na svaly a svalové skupiny, které jsou zatěžovány při daném sportovním výkonu,rychleji se zahřejí a prokrví.

ctverec Rekondiční masáž, je vhodná pro osoby, které mají méně aktivního pohybu. Při masáži dochází k prokrvení masírované části, zčervenání a zvýšení teploty těl. Tím se urychlí vstřebávání odpadních látek. Pravidelnou masáží udržujete pohyblivost kloubů a odstraní se pocit únavy a napětí ve svalech, zlepší se jejich výkonnost a funkce.

ctverec MEDOVÁ MASÁŽMedová masáž má blahodárný vliv na celé tělo. Léčivá síla medu působí pokožkou přímo na celý organismus. Je to velmi účinná detoxikační metoda, která odstraňuje toxiny v těle a aktivuje vnitřní orgány.

Masáži se dostávají živiny obsažené v medu do krve a přes kůži se zpětně uvolňují usazeniny a škodlivé látky – toxiny. Ty se ukládají hluboko v tělesných tkáních po celou dobu našeho života. Způsobují oslabování organizmu, což má za následek vznik různých nemocí.

Medová masáž se provádí na zádech teplým medem. Dokonale prohřeje a uvolní svaly podél páteře. Právě zde se nacházejí akupresurní body vnitřních orgánů, a proto při této masáži dochází kromě očisty organismu také k příznivému ovlivnění jejich funkcí. Působí především na játra, ledviny a plíce.

ctverec Medová masáž je vhodná:
 • pro oživení organismu vyčerpaného stresem a nezdravým životním stylem
 • poruchy spánku, deprese, migrény
 • žaludeční a střevní potíže, plísňová onemocnění
 • revmatická onemocnění svalů a kloubů, artrózy
 • chronický únavový syndrom
 • chronická rýma a záněty vedlejších dutin
 • menstruační potíže
 • alergie
Léčivá síla medu působí pokožkou přímo na celý organismus. Je to velmi účinná detoxikační metoda, která odstraňuje toxiny v těle a aktivuje vnitřní orgány.

Masáži se dostávají živiny obsažené v medu do krve a přes kůži se zpětně uvolňují usazeniny a škodlivé látky – toxiny. Ty se ukládají hluboko v tělesných tkáních po celou dobu našeho života. Způsobují oslabování organizmu, což má za následek vznik různých nemocí.

Medová masáž se provádí na zádech teplým medem. Dokonale prohřeje a uvolní svaly podél páteře. Právě zde se nacházejí akupresurní body vnitřních orgánů, a proto při této masáži dochází kromě očisty organismu také k příznivému ovlivnění jejich funkcí. Působíme především na játra, ledviny a plíce.

ctverec Masáž obličeje a dekoltu lávovými kameny

Masáž obličeje pomocí nahřátých lávových kamenů a chladných polodrahokamů povyšuje kosmetické ošetření na nezapomenutelný zážitek.

Lávové kameny mají specifické vlastnosti. Velmi dobře předávají teplo, což je příjemné a uvolňující. Když chladnou, odčerpávají z těla negativní energii.

Teplo kamenů uvolňuje z podkoží a z oblasti ztuhlých svalů obličeje odpadní látky a toxiny, které se podílejí na tvorbě vrásek a procesu stárnutí. Tato masáž regeneruje pleť, odstraňuje únavu, svalové napětí a bolesti hlavy. Obnovuje tok energie v těle.

Chladnými kameny se masíruje pouze obličejová část. Jejich působením se vyrovnávají vrásky, zpevňuje pokožka a stahují se póry. Na konci masáže pocítíte stav hluboké relaxace a klidu.

ctverec Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je technika, která se už odedávna praktikovala v Číně. Na tělo masírované osoby se kladou oblé teplé kameny zahřáté ve vodě na teplotu kolem 37 – 40°C. Teplo kamenů se klientovi rozlije po celém těle a celkově ho uvolňuje.

Kameny zároveň předávají, velmi silnou energetickou vibraci a ovlivňují tak meridiány – energetické cesty vedoucí od konečků prstů až k našim vnitřním orgánům. Tyto cesty většinou bývají často špatně průchodné nebo zcela uzavřené, ale díky masáži lávovými kameny se znovu otevírají. Masáž lávovými kameny dodává dobrou náladu a životní sílu.

Samotná masáž je pro klienta velmi příjemná. Tělo je masírováno střídavě kameny i bez nich, často se používají také voňavé exotické oleje. Každý, kdo masáž lávovými kameny někdy vyzkoušel, o ní mluví jen s nadšením. Klienti potvrzují, že účinky masáže cítí ještě několik dní po provedení masáže lávovými kameny.

ctverec Ruční lymfatická masáž

Tato masáž se provádí jemnou a přesně určenou technikou. Manuální lymfodrenáž odblokuje hlavní uzliny a odvede drenážovonou tekutinu vylučovacím systémem z těla ven. Tato metoda je přirozená a lékařsky zdůvodněná. Je nejen účelná, ale navíc velice příjemná a relaxační.Lymfatický systém je „detoxikační“ systém našeho těla. Skládá se ze sítě mízovodů, které v podstatě kopírují cévní systém, ale na rozdíl od něj nemá vlastní pumpu (srdce). Pohyb mízy je zajištěn pomocí svalů, dýchání a pulsování cévního systému. Míza před přechodem do cévního řečiště prochází skrz mízní uzliny, kde je filtrována a obohacena o lymfocyty, které v uzlinách zajišťují imunobiologickou funkci lymfatického systému.Lymfatický systém je proto hlavním faktorem obranyschopnosti organismu a jako takový má obrovský podíl na velké většině nemocí dnešní doby.
 •  Odstraňuje celulitidu
 • Zeštíhluje a zmenšuje obvod stehen a nohou
 • Zlepšuje vzhled pokožky celého těla, omlazuje pokožku
 • Zpevňuje podkoží, dochází k redukci objemu těla
 • Modeluje postavu
 • Zmírňuje otoky nohou
 • Preventivně působí proti vzniku křečových žil a otoků
 • Upravuje otoky po operacích
 • Upravuje žilní nedostatečnost
 • Podporuje detoxikaci organismu
 • Regeneruje organismus
 • Prokrvuje pokožku
 • Relaxuje unavené nohy
 • Zvyšuje imunitní systém
linka
     
linka
 
Copyright © 2015 MEDIKHELP - Velký Osek - MAPA WEBU - webmaster Bc.Vladimír Zajíc